O nas

MKSalvia Biuro

Oferujemy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również doradztwa podatkowego i analiz w obszarze finansów oraz rachunkowości. Wspieramy naszych Klientów wiedzą i bogatym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki menedżerskiej w podmiotach prywatnych i Spółkach Skarbu Państwa. Nasze doświadczenie jest poparte starannym wykształceniem. Jako zespół osób twórczych, chętnie podejmujemy nietypowe wyzwania. Staramy się szanować indywidualność innych. Wiemy, że zaufanie, szacunek i sympatia są warunkiem niezbędnym udanej współpracy. Nasze usługi oferujemy również w języku Angielskim, Rosyjskim i Ukraińskim

Jako Twoje Biuro Rachunkowe – chcemy zrozumieć jakie masz prawdziwe potrzeby biznesowe i wspólnie ukształtować współpracę tak, aby informacje, które od nas otrzymasz pozwalały osiągać cele, które sobie wyznaczysz.

KSIĘGOWOŚĆ NA ZEWNĄTRZ SPOKÓJ WEWNĄTRZ

Dlatego proponujemy Tobie:

  • Wspólną analizę Twoich potrzeb w zakresie działań, które chcesz podjąć i informacji, które chcesz uzyskiwać w celu uruchomienia firmy lub podejmowania skutecznych decyzji gdy już prowadzisz biznes.

  • Organizację współpracy w taki sposób, aby spełniała Twoje potrzeby i była dla Ciebie jak najmniej uciążliwa. Zajmiemy się każdym aspektem prowadzenia biznesu – od zakładania firmy, zgłoszeń we wszystkich właściwych organach po kompleksową organizację i prowadzenie rachunkowości w Twojej Firmie, bez względu na jej wielkość. Będziemy Cię reprezentować w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Sądzie.

  • Informacje, które od nas będziesz otrzymywać będą zawsze aktualne i dostarczane szybko. Będziesz mógł liczyć na fachową poradę, która pozwoli Ci skutecznie zarządzać, mnożyć zyski lub oszczędzać pieniądze – Ty wybierasz cel.

 

Nie szukaj dalej! Szkoda czasu! Zajmij się tym, co rozwija Twój biznes, a resztę zostaw nam!

Kontakt

MKSALVIA BIURO KSIĘGOWE ul. Niekłańska 11a lok. 103-924 Warszawa
tel: 22 810 10 03tel: 514 700 770tel: 600 811 083email: biuro@mksalvia.pl

Godziny pracy

Pon-Pt: 9:00 -17:00
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies
Zamknij