home_pin
Bez wychodzenia z domu
schedule
Oszczędność czasu

Załóż spółkę


w 24h


za jedyne 1zł

Postaw na sprawdzonego
i zaufanego partnera
z wieloletnim doświadczeniem.
Założenie spółki z nami

1zł

Czas, który zaoszczędzisz na “papierologii”

bezcenny!

Trzy proste kroki i gotowe!

smartphone
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz.
description
Przygotujemy wszystkie dokumenty potrzebne do założenia i rejestracji spółki.
task
Gotowe dokumenty podpiszesz profilem zaufanym lub podpisem elektronicznym.
wszystko bez wychodzenia z domu!

Wszystkie usługi
zamówisz
w jednym
miejscu.

Dbamy o Twoją wygodę i czas.
📝
założenie
spółki
📌
rejestracja
adresu
👩🏻‍💼
opieka
księgowa

Sprawdzony partner

Od 2016 r. z pasją i zaangażowaniem pomagamy w prowadzeniu biznesów. Nasze usługi są tak zróżnicowane, że z łatwością skupisz się na swojej pracy, gdy my zajmujemy się resztą.
Co jeszcze robimy?
zakładanie spółek w Polsce i Wielkiej Brytanii
księgowość
doradztwo prawne i podatkowe
analizy i controlling
audyty finansowe
wirtualne biura
pozyskiwanie dotacji NCBR

Opinie naszych Klientów

Ewelina K.
Bardzo profesjonalna obsługa. Wszystkie rzeczy związane z księgowością, urzędami załatwiają w trybie natychmiastowym. Cierpliwie odpowiadają na każde pytanie i chętnie dzielą się wiedzą. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam do współpracy.
Aga T.
Z czystym sumieniem polecam. Zespół księgowy jest bardzo profesjonalny i pomocny, ogromny plus za świetny kontakt e-mailowy i telefoniczny. Zdecydowanie najlepsze biuro księgowe z jakiego korzystałam do tej pory 🙂
Bartosz G.
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a dobrą księgowość w ciężkich przypadkach. To biuro stworzone jest do rozwiązywania trudnych i ciężkich przypadków, zapewniło mi pomoc w sytuacji gdzie żadne inne biuro z którym się kontaktowałem nie widziało rozwiązania. Polecam to biuro w 100%
Bartek G.
Księgowość na najwyższym poziomie, wszystkie sprawy z Urzędem Skarbowym w moim przypadku zostały rozwiązane na moją korzyść. Cały zespół zaangażowany, profesjonalny i do tego bardzo miły. Widać, że robią to co lubią i znają się na rzeczy. W 100% polecam to biuro rachunkowe.
Anna
Witam . Polecam z całego serca właśnie to biuro rachunkowe . Panie bardzo pomocne . Profesjonalne i z dużym doświadczeniem w swojej branży . Poza tym ze spokojem wytłumaczyły i rozwiązały mój problem za co z góry serdecznie dziękuje . Polecam w 100% .
Adam
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz ogromne pokłady cierpliwości (co przy moim roztargnieniu jest wręcz nieocenionym dodatkiem). Pani Joanna już jakiś czas temu otrzymała tytuł "Najlepszej Księgowej Świata". Ps. Jedyne Księgowe jakie znam z którymi można "czasem" pożartować.
Dagmara G.
Świetne podejście do klienta. Zawsze gotowi do pomocy nawet w niestandardowych godzinach udzielą porady. Miom zdaniem najlepsze biuro rachunkowe w Warszawie. Polecam każdemu kto potrzebuje prawdziwych profesjonalistów.
Andrzej W.
Biuro rachunkowe godne polecenia. Cały zespół pomocny, wykwalifikowany znający się na kruczkach księgowych. Każdy problem rozwiązany bardzo szybko, kontakt idealny. Z czystym sumieniem polecam.
Klara K.
Najlepsze biuro rachunkowe pod słońcem 🙂 Współpraca z Panią Małgorzatą to czysta przyjemność 🙂 Zespół księgowych profesjonalny i bardzo pomocny 🙂 Polecam 🙂

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

To zależy od rodzaju rejestrowanej spółki. Każdorazowo dostarczamy pełny wykaz niezbędnych dokumentów oraz wspieramy w ich ewentualnym uzyskaniu. Dla przykładu, w przypadku spółki z o.o. wymagane informacje do przygotowania dokumentów rejestracyjnych spółki to: nazwa firmy, lista członków zarządu i udziałowców, PKD spółki, wysokość kapitału zakładowego.

Warunkiem skorzystania z oferty jest nawiązanie współpracy w zakresie skorzystania z usług biura wirtualnego (użyczenie wirtualnego adresu firmy) oraz usługi biura rachunkowego.

Gotowe dokumenty podpiszesz profilem zaufanym lub podpisem elektronicznym bez wychodzenia z domu.

W przypadku dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji wynikających z rejestracji spółki całą procedurę rejestracyjną przeprowadzamy do 24 godz.

Tak, oferujemy pełną obsługę w zakresie wsparcia prawno-podatkowego w całym okresie naszej współpracy. 

Zastanawiasz się,
czy spółka to rozwiązanie dla Ciebie?

Cześć, jestem Magda.

To ja w firmie AM Salvia odpowiadam za obsługę klienta. Będę Cię osobiście wspierać w całym procesie rejestracji spółki. Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
i załóż spółkę nawet do 24 godzin!
    pin_drop Niekłańska 11A/1, 03-924 Warszawa
    schedule Pon - pt: 9:00 - 17:00
    © 2023 mksalvia.pl Wszelkie prawa zastrzeżone